K poskytování služeb a analýze návštěvnosti využíváme souborů cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací zde
sigma.png

SIGMA GROUP a.s.

V SIGMA GROUP a.s. je realizován projekt Zavedení komplexního systému řízení lidských zdrojů, financovaný z OP LZZ. V rámci projektu proběhlo zavedení popisu jednotlivých pracovních pozic, vytvoření systému hodnocení kompetencí s vazbou na rozvoj zaměstnanců a vytvoření systému hodnocení osobní výkonnosti.

breclav.png

Město Břeclav

V městě Břeclavi realizujeme vzdělávací semináře v problematice řízení lidských zdrojů. Semináře jsou zaměřeny na hodnocení výkonu zaměstnance s vazbami na systém odměňování, tvorbu a hodnocení kompetencí zaměstnanců. 

 

sapeli.png

SAPELI a.s.

Ve společnosti SAPELI a.s. byl realizován projekt Vzdělávání zaměstnanců a rozvoj lidských zdrojů, financované z OP LZZ.

 

eurogema-cz.png

EUROGEMA CZ, a.s.

Ve společnosti EUROGEMA CZ, a.s. byl realizován projekt Organizační a procesní inovace EUROGEMA CZ, financovaný z OP LZZ. Soubor poradenských a vzdělávacích služeb byl prováděn v těchto oblastech: strategické řízení, implementace procesního řízení, implementace Balanced ScoreCard, řízení a rozvoj lidských zdrojů, systémy odměňování, vzdělávání zaměstnanců.

images.png

PELIKAN HARDCOPY CZ s.r.o.

Pro firmu PELIKAN HARDCOPY CZ s.r.o. byly realizovány vzdělávací kurzy v oblasti měkkých dovedností, financované z OP LZZ. 

stazeny-soubor-2.jpg

Krajský úřad Olomouckého kraje

Pro Krajský úřad Olomouckého kraje byl realizován seminář Efektivní prezentace. V rámci semináře byli účastníci seznámeni s metodickými postupy  při zavádění vrcholového procesního modelu.

 

koprivnice.png

Město Kopřivnice

Město Kopřivnice používá řešení ATTIS pro Balanced Scorcard, podporu procesního řízení a řízení výkonnosti pracovníků úřadu. ATTIS je využíván jako jeden z klíčových softwarových nástrojů projektu "Dílna kvality Kopřivnice". Pracovníci byly vzděláváni v oblastech procesního řízení, řízení lidských zdrojů, tvorby kompetenčních modelů pro hodnocení a vzdělávání zaměstnanců.

jihomoravsky-kraj.png

Jihomoravský kraj

V Jihomoravském kraji jsme realizovali vzdělávací semináře v oblastech: mapování a modelování procesů; řízení procesů včetně tvorby metrik a měření; optimalizace procesů a vazby na systémy CA a ISO.